Асєєв відзначає свій день народження у полоні «ДНР» – новини ZIK.UA

понеділок, 1 жовтня, 2018, 13:57 Події

  • Читать эту новость на русском


Асєєв відзначає свій день народження у полоні «ДНР»

Станіслав Асєєв (Васін). Фото: 24tv.ua
Станіслав Асєєв (Васін). Фото: 24tv.uaУкраїнський журналіст Станіслав Асєєв, якого незаконно утримують бойовики в підконтрольному їм Донецьку, відзначає в неволі вже другий свій день народження. Об этом сообщает octpib.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомив в Facebook колишній депутат Верховної Ради, друг Асєєва Єгор Фірсов.


«Сьогодні день народження у мого друга, журналіста Станіслава Асєєва. Вже другий раз він вимушений проводити цей день в неволі. В сирому і холодному підвалі заводу «Ізоляція», де його утримують. Сьогодні Стас не отримає подарунків, не почує теплих слів і не зможе обійняти нікого з рідних та близьких. Він навіть не зможе прочитати цих слів, він ізольований від світу і отримує новини тільки від таких же ув’язнених, як він сам», – йдеться в дописі.
Він підкреслив, що день народження – «це хороший привід нагадати усім про Стаса, написати кілька слів про журналіста, який залишився в Донецьку, щоб ми могли знати правду».


Фірсов також закликав до обміну журналіста на умовах «скільки завгодно на 1».


Зв’язок з донецьким блогером і автором проекту Радіо Свобода «Радіо Донбас. Реалії» Станіславом Асєєвим, відомим під псевдонімом Станіслав Васін, зник 2 червня 2017 року. Бойовики більше місяця відмовлялися повідомити, де знаходиться Асєєв. У липні 2017 року представники угруповання «ДНР» підтвердили утримання в заручниках журналіста і дозволили йому зустрітися з матір’ю.


Бойовики хочуть засудити Асєєва за обвинуваченням у шпигунстві.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/10/01/asieiev_vidznachaie_sviy_den_narodzhennya_u_poloni_dnr_1417413”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя