Світоліна у запеклій боротьбі перемогла найважчу свою суперницю

Світоліна у запеклій боротьбі перемогла найважчу свою суперницю Об этом сообщает tp0322.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у другої ракетки Румунії Міхаели Бузарнеску.

Це був третій очний поєдинок для дівчат в цьому році. Бузернеску здобула дві перемоги в попередніх зустрічах на Roland Garros і в Бірмінгемі.

Цього разу Світоліна виграла перший сет, потім вела з брейком у другому, але програла його на тай-брейку. У цей момент здавалося, що Еліна психологічно програла – вона віддала дві свої подачі на старті третьої партії і програвала 0:3. Однак миттєво швидко зробила два зворотні брейки і навіть вийшла вперед – 4:3.

Але у восьмому геймі за рахунку 15:15 Бузарнеску підвернула праву гомілку. Румунці надавали допомогу двоє фізіотерапевтів, а корт вона змогла покинути тільки на візку.

Chair umpire and Svitolina assisting Buzarnescu as they wait for the trainer. #CoupeRogers pic.twitter.com/aGsWJCQbDe

— WTA Insider (@WTA_insider) 8 августа 2018 г. Триллер в Монреалі закінчився перемогою, але радості від цього не додалося. Ні в спортивному плані, ні чисто по-людськи. Можна, звичайно, припустити, що організм 30-річної румунки просто не витримав другого турніру поспіль.

У третьому раунді Coupe Rogers Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Вікторія Азаренко – Йоханна Конта.

Еліна Світоліна – Міхаела Бузернеску 6:3, 6:7 (5), 4:3, відмова Бузарнеску

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Svitolina_u_zapeklii_borotbi_peremogla_naivazhchu_svoyu_supernitsyu_243369.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя