Україна прийматиме юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду

Україна прийматиме юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду

КИВ. 3 липня. УНН. З 22 по 29 липня вперше в Україні відбудеться чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова у Facebook, передає УНН. Об этом сообщает hozvo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Жданов разом із президентом Федерації стрибків у воду Ігорем Лисовим, тренером "жовто-блакитної" збірної Тамарою Токмачовою і капітаном команди Софією Лискун — анонсували турнір та представили логотип змагань, які пройдуть у Києві.

На престижну спортивну подію, яка відбудеться в палаці водних видів спорту "Ліко", до України приїде 47 країн-учасниць. Також Мінмолодьспорту виділила на дану планетарну першість 8 млн грн бюджетних коштів.

Примітно, що юніорський чемпіонат Світу-2018 ще й стане відбірковим етапом на юнацьку Олімпіаду: у Києві буде розіграно 36 ліцензій.

Нагадаємо, що минулого року Україна проводила чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед дорослих. Тоді збірна України виграла командний залік.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1739372-ukrayina-priymatime-yuniorskiy-chempionat-svitu-zi-stribkiv-u-vodu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя